Değerli Okurlarım,

19 Mayıs 2023 CSO konserini dinlemek için Ankara'ya geldim. Harikaydı. Bir sonraki yazımda anlatacağım. 2000 sonrası doğan müzisyen gençlerimizi dinledim ve büyülendim.

Bugün de Anıtkabir'i ziyaret ettim. Aslanlı Yol'da kalabalığa katıldım. Anıtkabir'in önü genç, yaşlı, ana baba, çocuk, bebek hıncahınç doluydu. Ülkenin çeşitli yerlerinden gelmişlerdi. Cadde boylarına dizili otomobil, otobüs gördüm.

Nöbet değişimi gerçekleşiyordu. Mehmetçiklerimizin sert adımlarından yükselen sesler, komutanlarının emirleri haykırışı hücrelerime geçti. Onların bu toprakları ve bizleri canlarını vererek korudukları düşüncesi beni bir an olsun bırakmadı.

Her birinin yüzü Anadolu'nun güneşinin rengindeydi.

Yüksek duyguları paylaşan yurttaşlarla içeri girdim. Atamızın huzurunda durdum. Kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin ebediyen varolmasını ve huzur içinde uyumasını diledim.

Dışarı çıktığımda Atatürkçü Koruyucu Motorsiklet Grubu'nun kalabalık İzmir grubuyla karşılaştım. O asi ruhların temsilcileriyle fotoğraf çektirdim. Sizlerle paylaşıyorum.

Anıtkabir

Burada olan olmayan herkesin aynı heyecanı paylaştığını, halkımızın adeta bir seferberlik içinde buraya akın ettiğini biliyorum.

28 Mayıs 2023 Türk Milletinin güzel ruhunun zaferi olacak.

Buna inanıyorum.

Hepinize esenlik dileklerimle.

AnıtkabirAnıtkabirAnıtkabirAnıtkabir