Ana Sayfa Etiketler Ekrem imamoğlu

Etiket: ekrem imamoğlu

İmamoğlu’ndan su zammı açıklaması: İndirim gelir seviyesine göre yapılmamış, çok tüketen...

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu birkaç ay önce yüzde 40 indirim yapılan suya, geçen günlerde yeniden zam gelmesine dair açıklama yaptı.

‘Bu ülkede hukuk devletinin tabutuna çiviyi Erdoğan’ın hükümeti çaktı’

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, açıklamalarda bulundu. Öztrak açıklamalarında "Milletimizin gündeminde boş tencere, maaşlara haciz ve öldüren çaresizlik var. Sarayın gündeminde ise Osmanlı'nın okuryazar oranı ve günümüzü karşılaştırma hadsizliği var" ifadelerini kullandı.

VİDEO | İBB Meclisi’nde ‘damat’ gerginliği: Elini indir, haddini bildiririm sana!

İBB Meclisi'nin Kasım Ayı 1. oturumu İBB Saraçhane Hizmet binasında yapılıyor.

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘temel atmama töreni’ yanıtı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “temel atmama töreni” ile ilgili eleştirilerine, İBB Meclis toplantısından önce yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu’ndan CHP’yi karıştıran kitap hakkında açıklama

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, CHP içinde tartışmalara neden olan Necati Özkan'ın yerel seçimleri konu aldığı 'Kahramanın Yolculuğu' adlı kitabı köşesine taşıdı.

İmamoğlu’nun sesinden: Bugün İstanbul’un Mustafa Kemal’siz kaldığı gün…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 81. yılı nedeniyle kendi sesinden okuduğu şiiri paylaştı

Kılıçdaroğlu İstanbul tartışmasındaki safını belli etti: Gurur duyuyorum

Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu'nun İmamoğlu kitabında hakkının yendiğini söylediği CHP İstanbul Örgütü'ne sahip çıktı, başarılarından dolayı övgüler yağdırdı ve teşekkür etti.

İmamoğlu, Merkel ile bir araya geldi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile bir araya geldi.

İmamoğlu’ndan ‘Kahramanın Yolculuğu’ açıklaması: Şerh koyuyorum

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kampanya direktörü Necati Özkan’ın yerel seçim sürecini yazdığı, “Kahramanın Yolculuğu: Yeni Nesil Siyasetin Zaferi” adlı kitap hakkında açıklama yaptı. İmamoğlu açıklamasında "Kitabın şu noktasına bir şerh koyuyorum o da şu; Her ne kadar kendisi beni kahraman diye tanımlasa da ben kendimi kahraman diye tanımlamıyorum" dedi.

İmamoğlu’ndan ‘temel atmama’ töreni: Ağaçların yaprakları beni çılgınca alkışlıyor haberiniz olsun

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir önceki İSKİ yönetiminin toplam maliyeti 1.5 milyar lirayı aşan Atık Su Arıtma Tesisi projesini iptal ettiklerini duyurdu.