4 saat önce SAĞLIK
7 saat önce Spor

Xabi Alonso'nun yönetimindeki Bayer Leverkusen, Bayern Münih'in tüm müsabakalarda 32 maçlık yenilmezlik rekoruna ortak oldu. Alonso ve takımı, Bayern Münih'in en yakın takipçisi karşısında 8 puanlık bir avantaj elde etti.

11 saat önce Gündem

Diyanet İşleri Başkanlığı, sosyal medya hesabından şeriat karşıtı paylaşımları sebebiyle "dini değerlere hakaret ettiği" gerekçesiyle avukat Feyza Altun hakkında suç duyurusunda bulundu.

11 saat önce Gündem

Grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Erdoğan, muhalefeti kendi içinde tartışmalara çekmeye çalışıyor, baktı, olmadı, muhalefete ayna tutuyormuş, CHP’nin seçmenine sesleniyormuş. CHP’ye ayna tuttuğunda, o aynayı sana çevirirler" dedi.

11 saat önce Gündem

İyi Parti’nin adayları şöyle: Sarıyer’de İbrahim Temur, Küçükçekmece’de Mümin Günler, Esenyurt’ta Muharrem Yıldız, Çekmeköy’de Özgür Güneş Öçalan ve Avcılar’da ise Yüksel Tümtürk

12 saat önce Gündem
12 saat önce Yemek Tarifleri

Gündüz kuşağının sevilen programı Gelinim Mutfakta' da bugün Bodrum güzeli tatlısı yapıldı. Bodrum Güzeli tatlısı nasıl yapılır? İşte Gelinim Mutfakta Bodrum Güzeli tarifi.

12 saat önce Magazin

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın arasında aşk yaşandığı iddiaları gündemi sarsmıştı! Cansu Taşkın, süper mini elbisesi ve göğüs dekoltesiyle çektiği pozlarla büyük yankı uyandırdı.

13 saat önce Gündem

Koza Altın İşletmeleri'nin Erzurum'a kurmayı planladığı maden ocağı, 1’inci Derece Deprem Bölgesi'nde olmasına karşın, maden hakkında “ÇED gerekli değildir” kararı verildi.

14 saat önce Gündem

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu (TİHEK), Alanya'daki bir otele cinsiyet temelinde ayrımcılık yaptığı gerekçesiyle en üst sınırdan idari para cezası verdi.