Geldiğimiz noktaya bakar mısınız?

Bu ülkeyi kuran Türk milletinin çocukları, Türk’üm demeye utanır oldu.

Niçin?

Türklüğü temsil ettiğini söyleyen MHP’nin ve bu partiye bağlı militanların yaptıkları yüzünden…

Hem Türk milliyetçiyim diyorlar hem de:

“Bütün milliyetçilikleri ayağımın altına alıyorum!” diyen ve tamamen Türk milliyetçilerini hedef alan Recep Tayyip Erdoğan’a militanlık yapıyorlar.

MHP’liler, Erzurum’da olduğu üzere seçim meydanlarında AKP için terör estiriyorlar. Ama o AKP’liler, “Türk olmaktan AKP sayesinde kurtulduk!” diyerek açık açık Türk düşmanlığı yapıyorlar.

MHP Lideri Bahçeli’nin “Adayımız!” dediği Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum, “Türk milleti ideolojisine dayanan kuruluş felsefesi 2002’den itibaren tasfiye sürecine sokuldu.” diyerek övünüyor. Bu görüşünü de Tayyip Erdoğan hayata geçiriyor. Türk milliyetçisi geçinen MHP’liler Türk milleti ideolojinin yıkılmasında militanlık yapanlara gözleri kapalı destek veriyorlar.

TÜRKLERİ KOVMAYA KALKTILAR
AKP’nin tepe yöneticilerinden çıkan Türk ve Türklük düşmanı yüzlerce mesajdan vazgeçip son rezaleti hatırlatalım: AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Suriyelileri Anadolu’dan göndermek yerine Türklerin Orta Asya’ya geri dönmesini tavsiye etti.

Türkleri, Türkiye’den kovmaya kalkışan bu küstahlık karşısında MHP’liler sustu, rezaleti sineye çekti ve bu rezil zihniyeti onaylamış oldu.

Ya gerçek Bozkurt, gerçek Türkçü Mustafa Kemal Atatürk’e Tayyip Erdoğan’ın sapkın adamları lanet okurken MHP’lilerin susmasına ne demeli?

Ya Diyarbakır’daki hain Şeyh Said’in asıldığı Dağkapı Meydanı’nın adının değiştirilip Şeyh Sait Meydanı yapılması? Ya Şırnak’ta Şeyh Sait adına cami yaptırılması… Ya referandumda “Her evet, Şeyh Sait’in ruhuna fatihadır!” diyen AKP’lilerle birlikte MHP’lilerin evet diyerek 1925 yılında genç cumhuriyet rejimini yıkmaya kalkışan Şeyh Sait’e fatiha okumuş olmaları…

Böyle bir parti Türk milliyetçisi olabilir mi?

Bugün Türk milliyetçisi olmayı düşünen gençler, MHP’ye bakınca bundan vazgeçiyorlar. Çünkü orada Türklük yok; Türk töresi bile yok.

TÜRK TÖRESİNE AYKIRI
Türk, civanmerttir; düşmanına bile kalleşlik yapmaz. 16. Yüzyıl başlarında İran’da bir Türk devleti kuran Şah İsmail’le birlikte savaşan Kızılbaş Türk alpları, zırh giymeyi düşman savaşçılar karşısında avantaj sağlamak olarak gördüklerinden savaşta bir gömlekle çarpışırlardı.

Türk töresinde konuk, Hazreti Ali gibi kutsaldır ve dokunulmazdır. O yüzden de “Mihman, Ali’dir!” demiş atalarımız. Ya Erzurum’da konuk iken Ekrem İmamoğlu’na yapılanlar? Bu tuzak, tam bir çapulcular saldırısıdır. Gerçek Türk milliyetçileri böyle alçalmazlar.

MHP, devlet kapılarından TC rumuzunun indirilmesini, okullardan Andımız’ın kaldırılmasını sineye çekti ve bu cumhuriyet düşmanı kararların sürdürülmesi için TBMM’de parmak kaldırdı.

Yetmedi, Tayyip Erdoğan, Ülkücüler için “Fatiha bile bilmezler, Uluyayla’da ulumyı bilirler!” diye çok ağır hakaretler etti.

Şimdi bunları gören aklı başında hangi Türk genci böyle bir Türk milliyetçiliğine evet der?

Demiyorlar da…

MHP, Türk çocuklarını Türklükten nefret ettirmek için elinden geleni yapıyor. Dayanağı da sadece ve sadece PKK…

PKK İŞİNDEKİ İNCE YALAN
Bir yakıcı gerçeği ortaya koyalım: Türk devleti istediği anda PKK’yı bitirir.

Ama devleti yöneten siyasi kadrolar PKK’nın yok edilmesini istemezler. Çünkü, tam bugünlerde olduğu üzere onu göstererek, “Bakın PKK ülkeyi bölecek. Bunu biz önleriz. Bize oy verin!” demek için bitirmezler PKK’yı…

Bu ince oyun yüzünden el altından PKK desteklenir. 2002 yılında bitme noktasındaki PKK, AKP geldikten sonra yeniden canlandırıldı. MİT, PKK’nın şehirleri bomba ile doldurduğunu bildiği halde (Oslo Görüşmelerini okuyun, rezaleti görün!) polis PKK’ye operasyon yapamadı; asker onlara dokunamadı.

Niçin?

Bugün Türk milliyetçisi(!) MHP’nin desteklediği Erdoğan izin vermediği için…

TÜRKÇÜLER CHP’YE OY VERMELİDİR
Peki Türk milliyetçiği çöküyor mu?

Eğer AKP-MHP iktidarı seçimi kazanırsa Türklük bu topraklarda suç haline gelecek. Bizler gibi Türkçülerin yaşama alanı kapatılacak. Zaten etkisi azalmış Türkçülüğün yerini İslam elbisesi giydirilmiş Arapçılık alacak… Ve Türkiye çağdaş dünyadan kopartılıp Afganistan’a çevrilecek…

Unutulmasın ki Osmanlı Devleti’nin son yıllarında Türkçülük anti-emperyalist bir çizgide ortaya çıkmıştır. Mustafa Kemal de lakliği ekleyerek o çizgiyi sürdürmüştür.

Gerçek Bozkurtlar, Türklüğü yeniden dünya sahnesine çıkartan ve Türk temelli devlet kuran CHP’ye oy vermek zorundadırlar.

Bu seçim; Türkçülerle Arapçı yobazlar arasındadır ve siyasal milliyetçi MHP seçim öncesinde Arap milliyetçiliğinin silahşorluğuna soyunmak sevdasındadır.

Ey Türk uyan ve özüne dön; Türk kimliğine sahip çık!