İşte bazı popüler hayatta kalma oyunlarının bir listesi:

  1. Minecraft: Blok tabanlı inşa ve hayatta kalma oyunu. Oyuncular, kaynaklar toplayarak, yaratıklarla savaşarak ve inşa ederek hayatta kalmaya çalışırlar.

  2. The Forest: Bir uçak kazası sonrası ormanda mahsur kalan oyuncuların hayatta kalma mücadelesini konu alan korku-aksiyon oyunu.

  3. Ark: Survival Evolved: Dinozorlarla dolu bir adada hayatta kalmaya çalışan oyuncuların maceralarını anlatan çok oyunculu bir oyun.

  4. Subnautica: Su altında bir gezegenin keşfedildiği ve hayatta kalma mücadelesinin verildiği bir oyun.

  5. DayZ: Zombi kıyameti sonrası bir açık dünyada diğer oyuncularla karşılaşıp işbirliği yaparak veya rekabet ederek hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun.

  6. Don't Starve: Gizemli bir dünyada hayatta kalmaya çalışırken yiyecek toplamak ve tehlikelerden kaçmak zorunda olduğunuz bir macera oyunu.

  7. Rust: Çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu. Diğer oyuncularla işbirliği yapabilir veya onlara karşı rekabet edebilirsiniz.

  8. Stranded Deep: Tropik adalarda mahsur kalan bir karakterin hayatta kalma çabalarını konu alan bir oyun.

  9. 7 Days to Die: Zombi istilası sonrası hayatta kalmaya çalışırken inşa etme ve savunma becerilerinizi kullanmanız gereken bir oyun.

  10. Raft: Siz ve arkadaşınızın denizde terk edilmiş bir raft üzerinde hayatta kalmaya çalıştığı bir hayatta kalma oyunu.