Saldırı Haberleri

saldırı haberleri ve güncel saldırı gelişmeleri, saldırı ile ilgili tüm video, saldırı fotoğrafları ve saldırı haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Dünya

ABD'de, Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump, Pensilvanya'da düzenlediği seçim mitingi sırasında kürsüde konuşurken, sağ kulağından yaralandı.

Dünya

İsrail, Gazze’nin Han Yunus bölgesinin batısında kalan El Mavasi mülteci kampına yönelik havadan bir saldırı gerçekleştirdi. Sağlık ekipleri, İsrail saldırısında...

Gündem

Halep kırsalındaki el-Bab, Azez ve el-Rai şehirlerinde ÖSO destekli onlarca kişi, Türk kamyonların saldırdı. Cihatçı gericiler Türk bayraklarını parçaladı.

Gündem

CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, geçtiğimiz gün Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk heykeline saldıran 2 kişinin tutuklandığını açıkladı.

Gündem

Kayseri'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çirkin saldırı. Atatürk Anıtı'na baltayla zarar veren 2 şüpheli gözaltına alındı. Polis ekiplerinin ilk incelemesinde...

Gündem

Uluslararası Adalet Divanı’nın Refah’taki saldırılarını derhal durdurması kararını verdiği İsrail yeni bir katliama imza atarak yerlerinden edilmiş sivillerin çadırlarını bombaladı.

Anadolu Üniversitesi’nde bulunan Kız Yurdu’nda, bir motokurye bir yurt öğrencisinin erkek arkadaşına bıçaklı saldırı gerçekleştirdi. Öğrenciler, güvenliklerin olayı izlediğini aktardı.

Dünya

Almanya'da Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğuna, terör örgütü PKK sempatizanı olduğu belirtilen bir grup tarafından taşlı saldırı düzenlendi.

Dünya

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir konser salonuna silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucu salonda yangın çıkarken, bölgenin tahliye edildiği duyuruldu.

Yerel

Sarıyer’de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu’nun seçim afişlerine saldırı gerçekleşti.

Spor

Brezilya'da, Sport Recife taraftarları, kupa mücadelesinin 1-1 beraberlikle sona ermesinin ardından Fortaleza takım otobüsüne bombalı saldırı düzenledi. Bu saldırıda konuk...

Gündem

Aksaray'da, sokak ortasında önlerini kesen kişilerle kavga eden gençlerden biri bıçakla, diğer üçü ise darp sonucu yaralandı.