Edremit Haberleri

edremit haberleri ve güncel edremit gelişmeleri, edremit ile ilgili tüm video, edremit fotoğrafları ve edremit haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

Tayfun Canlı, Altıeylül Belediyesi'ne başkan yardımcısı olarak atandı.

Gündem

Balıkesir'in Edremit ilçesinde AKP'nin belediye başkan adayı Muhammed Vurmaz, Edremit Belediyesi Zeytinli Fen İşleri şantiyesinde seçim çalışması yaptı. Şantiye işçileri...

Toplumsal

Edremit, Türkiye'nin Balıkesir iline bağlı bir ilçe ve aynı zamanda Ege Denizi'nin güzellikleriyle çevrilidir.

Gündem

Akbelen direnişine destek vermek amacıyla oturma eylemi yapan 25 kişinin gösteri yürüyüşü ve toplantı kanununa aykırı davrandığı öne sürüldü.

Yerel

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Altınkum Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Yerel

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Gündem

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Demokrasi Platformu zamlara karşı protesto mitingi yaptı. Mitingde 'Zamlar geri alınsın' yazan dövizler yer aldı.

Yerel

Edremit Belediyesi tarafından Atatürk Gençlik Merkezi’nde açılan yaz kurslarına çocukların ve gençlerin yoğun ilgisi sürüyor.

Yerel

Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi’nde zaman içerisinde bozulan ve yıpranan yolları düzenleyerek asfalt ile kaplıyor.

Yerel

Edremit Belediyesi turistik Akçay Mahallesi’nde araç ve yaya trafiğini rahatlatmak üzere Pina Deresi üzerinde yeni köprü yapımına başladı.

Yerel

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Yerel

Edremit Belediyesi, Kurban Bayramı'nda yurttaşların dini yükümlülüklerini en uygun şekilde yerine getirmeleri için 4 kurban satış, 15 kurban kesim noktası...