Cumhurbaşkanı Haberleri

cumhurbaşkanı haberleri ve güncel cumhurbaşkanı gelişmeleri, cumhurbaşkanı ile ilgili tüm video, cumhurbaşkanı fotoğrafları ve cumhurbaşkanı haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

TCK 299 ve 301’inci maddeleri kapsamında 2022-2023 döneminde 53 bin 148 kişi hakkında dosya açıldı.

EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AKP hükümetinin eleştirilen bir uygulaması olan Kur Korumalı Mevduat hesaplarından çıkışın planlı bir şekilde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun karıştığı kazaya ilişkin açıklama yaptı.

Dünya

Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabişvili, Rusya Federasyonu'nun ülkesinin topraklarının yüzde 20'sini işgal altında tutmaya devam ettiğini kaydetti.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 üniversiteye rektör atadı.

EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "2026 perspektifinde hem faizleri hem de enflasyonu tek haneli rakamlara düşürme perspektifimiz var. Bu tabii ki...

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17-20 Temmuz'da, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) resmi ziyarette bulunacak.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Uludağ Milli Parkı vasfının kaldırılmasına ve bazı taşınmazların da Uludağ Alan...

Politika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Erdoğan’ın maaşına yapılan yüzde 40’lık zam ile ilgili açıklama yaptı.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teröre kucak açanlara NATO üyeliği konusunda destek veremeyiz" diyerek İsveç'e NATO üyeliği kapısını kapattı.

Gündem

14-28 Mayıs seçimlerini değerlendiren AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Partimizin oylarında görülen negatif ayrışmanın farkındayız" dedi.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan memur maaşlarıyla ilgili düzenlemenin bayram sonrası meclise sunulacağını da açıkladı.