Camii Haberleri

camii haberleri ve güncel camii gelişmeleri, camii ile ilgili tüm video, camii fotoğrafları ve camii haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde partisinin ilçe başkanı Recep Toptaş’ın bir caminin müezzini tarafından saldırıya uğradığını anların görüntüleri ortaya çıktı.

Gezi

İstanbul kültürü zengin bir şehir. Bu şehirde en çok ziyaret edilen yerlerden biri camiiler olur. Sadece yerliler tarafından değil milyonlarca...

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Üniversitelerimizde 208 cami oldu. Üniversitelerimizin neredeyse tamına yakınında camimiz var. Ne büyük zenginlik' ifadelerini kullandı.

Gündem

İdo Tatlıses, İstanbul imam Murat Gündoğdu’nun cuma namazı hutbesindeki sözlerine 'Sonra gençler camiye niye gitmiyor' dedi.

Dünya

İstanbul Sultangazi’de camii imamı Murat Gündoğdu'nun 28 Mayıs için silahlanma çağrısında bulunduğu sözleri hakkında avukat Onur Cingil suç duyurusunda bulundu.

Politika

İyi Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, Bursa'daki Ahmet Dai Cami’nin duvarına AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı asıldı.