Deniz Öztürk

CeHePe'ye yenilik ve genç başkan istiyoruz diye uzun süre kamuoyunu meşgul ettiler.

Eski yüzü çevirdiler yeni yüz diye, hatta patlamış söküklere yama üstüne yama attılar, atmaya devam ediyor ve edecekler… Seçimde başkan ve başkan aday adayları örneği..

Bana göre;

Cumhuriyet Halk Partisi gitti …”sadece koltuk, ben" partisi geldi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 7 Aralık 1922'de

“Muhterem efendiler, her yerde,siyasi parti kurulması hakkında da halk ile uzun sohbetler yaptım.7aralık 1922 tarihinde Ankara basını vasıtasıyla, halkçılık prensibine dayanan ve “” Halk Partisi”” adıyla siyasi bir parti kurmak niyetinde olduğumu açıklayarak, bu partinin nasıl bir program takip etmesi gerekeceği hakkında,  bütün vataseverlerin, ilim ve fen adamlarının yardım ve işbirliğine başvurmuştum” ( M.Kemal Atatürk, Nutuk s: 468)

Bugün Ce He Pe “Biz” değil “Ben” ile hareket eden parti oldu…

Bana Göre;

Seçimde AKP İstanbul adayı olarak Sayın Murat Kurum'u gösterecek ve Ekrem İmamaoğlu’nu zorlu bir çekişme bekliyor. CHP kurultayında olduğu gibi delege olmayacağı için...

Bana göre;

Bakıköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu Ekrem İmamoğlu İstanbul Belediye Başkanı adayı olarak göstertmeyecek. Aday olarak kendisini gösterecek.

Bana göre;

Kadıköy’de Belediye başkan adayı olarak Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nu görececeğiz. Kadıköy kayıtsız kalmayacak ve CHP Kadıköy’de kaybeden olacak.

Bana göre;

Mart ayında yapılacak seçimde CHP'nin oy oranı çok düşecek ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yeniden CHP genel başkanlığına getirilecek.

Bana göre;

Kıvaç Tatlıtuğ ile Beren Saat'in başrolünü paylaştığı sinema filmi “İstanbul’a Son Çağrı” görüntü, oyuncu, konu olarak hayal kırıklığı yarattı. Özellikle Beren Saat rolü ile iyi tanışmadığını, çok kötü oynadığını söyleyebilirim.