Şarkıcı Serdar Ortaç, İstinye'deki evinden çıkarken görüntülendi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Konuyla ilgili olarak, "Hatırlamıyorum ki. Çok alkollüydüm ağabey. İlaç da kullanıyorum ben. İlaçla birlikte alkol alınca kötü olmuşum. İntihar etmişim gibi hissettim. Sosyal medyamı zaten kapatmışlar. Kalıcı olarak kapatıldı yazıyor TikTok hesabımda. Herkes ne yaptın sen diyor. İzlemek istemiyorum. Özür dilerim ondan da. Hiçbir şey hatırlamıyorum." dedi.

Şarkıcı Serdar Ortaç açıklamalarıyla kadınları kızdırdı! Şarkıcı Serdar Ortaç açıklamalarıyla kadınları kızdırdı!

14 Şubat hakkında da konuşan Serdar Ortaç, "İnsanlar eğlensin. Ben de eğleniyorum. Aşkı da buldum, bulmadım. Çağla'yı görmedim bile, biraz orada konuştuk. Henüz yan yana gelmedik. Tiktok hesabım da şimdi kapatıldı. Ulaşabileceğim başka bir yer de yok. Numarasını almadım. Şu an konuşmuyoruz, kısmet." diyerek güldü.

Muhabirlerin "14 Şubat denince aklınıza ne geliyor?" sorusuna cevap veren Ortaç, "Eski ilişkilerim geliyor. Eski karım aklıma geliyor. En güzel 14 Şubat da eski karımdaydı. Şimdi nerde ne yapıyor bilmiyorum" diyerek aracına bindi ve oradan ayrıldı.