Sinan Ateş Cinayeti Davası 5'inci gününde devam ediyor. 

Davayı ilk günden bu yana takip eden Milliyetçi Demokratlar'dan da dava süreci ve Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili yeni bir açıklama geldi. 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın Twitter'da muhalif ülkücüleri alenen tehdit ettiği bir gönderiye işaret edilen açıklamada, Milliyetçi Demokratların genel başkanı Murat Öner şu ifadelere yer verdi:

Sene 2019... Cumhuriyet, Adalet diyerek harami düzene başkaldıran Ekrem İMAMOĞLUNA destek açıklaması veren ben dahil 140 ülkücü, Türk milliyetçisi kanaat önderleri Sinan Ateş suikastının emrini veren Ahmet Yiğit Yıldırım, Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter bizleri açık açık sosyal medyada Ülkü Ocağı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım üzerinden ölüm listesi yayınlatıp tehdit etti.

Akabinde Dünya Şampiyonu oğlum Buğra Öner ve 40 arkadaşıma değişik bölgelerde sokak serserileri tarafından silahlı, bıçaklı, sopalı saldırılar düzenlendi. 

Hiçbir olay ve tehditler yargı tarafından umursanmamış ve Sinan ATEŞ suikasti bağıra bağıra gelmiştir.

Bizler Cumhuriyet ve demokrasi için her daim kahpe saldırılara hazır bekliyoruz. Adalet beklentimizse harami düzenin Türk milleti tarafından yıkılması, eşkiyanın yargılanması, torunlarımıza temiz bir gelecek bırakmak.  
 

İşte Ahmet Yiğit Yıldırım'ın sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan o liste:

C52A98F9 Ce39 47A2 B91B D14E2Ed33284