Türkiye'nin en sevilen şarkıcılarından biri olan Megastar Tarkan, müziği, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündem oluyor.

Ünlü şarkıcı, son yıllarda "Geççek" ve "Son Durak" gibi şarkılarıyla adından söz ettirmişti. Son olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılında yazdığı "Sen Rahat Uyu" adlı marşı ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Tarkan'dan yeni albüm müjdesi geldiği biliniyordu.

Uzun süredir paylaşım yapmayan Megastar, sevenlerinin merakını artırmıştı. 'Ortadan kayboldu' şeklindeki söylemlere cevaben Tarkan, videolu bir yanıt paylaştı.

Tarkan, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Merhabalar, nasılsınız? 'Ya bu Tarkan'a ne oldu yine, kayıplara karıştı' diyorsunuzdur, değil mi? Valla harıl harıl çalışıyorum. Yeni şarkıları albümü sizlere, bu yaza yetiştirmeye çalışıyorum. Merak etmeyin yetişecek, yüzdük kuyruğuna geldik bitmek üzere. Çok da güzel bir albüm geliyor bence. Tabii takdir size kalmış ama bence seveceksiniz. Bu yaz güzel bir yaz olacak yani inşallah diyelim. Umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz, yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun. İnşallah, yakında görüşmek üzere, ben çalışayım o zaman. Seviyorum sizi."