Yerel seçimler Haberleri

Yerel seçimler haberleri ve güncel Yerel seçimler gelişmeleri, Yerel seçimler ile ilgili tüm video, Yerel seçimler fotoğrafları ve Yerel seçimler haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

SON DAKİKA - Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yerel seçimlere değinerek "2019 yerel seçimlerinde umudu nasıl yeşerttiysek ve devletleşmiş...

Gündem

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere ilişkin aday listelerinin tesliminde uyulması gereken koşullarla ilgili kararını...

Gündem

Canlı yayında yaplaşılan bir iddiaya göre, Yeniden Refah Partisi, İstanbul ve Ankara'da kendi adaylarını çıkaracak.

Gündem

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu ve Parti Meclisi, bu hafta 300’e yakın belediye başkan adayını açıklayacak.

Gündem

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, yerel seçimlerde TKP'nin Kadıköy Belediye Başkan adayı olacak.

Gündem

CHP’li Yaşar Duraklı, önümüzdeki yerel seçimlerde Kağıthane Belediye Meclis Üyesi aday adayı. Duraklı ile mahallesini, kaygılarını ve planlarını konuştuk.

Gündem

CHP'den Çekmeköy aday adayı olan Çetin Çapan bazı seçim bölgelerinde telefon anketi yapıldığını belirterek CHP Genel Merkezi'ne çağrıda bulundu.

Gündem

TKP Genel Sekreteri Okuyan, Maçoğlu’nun adaylığı hakkında "İstanbul’da birkaç ilçe üstünde duruluyor. Kadıköy de en güçlü olasılıklardan bir tanesi" dedi.

Gündem

CHP'nin İstanbul ilçelerindeki yerel seçim adaylarıyla ilgili kulis bilgileri, partinin stratejik aday belirleme sürecini ve siyasi rekabetin yoğunluğunu ortaya koyuyor....

Gündem

Ümit Özdağ, yerel seçimlerde iş birliği için İyi Parti'den randevu talep ettiklerini belirterek, “Akşener’den bir geri dönüş olmadı, bekliyoruz” dedi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, önceki genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ofisinde ziyaret etti. 

Gündem

Akşener, İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun istifasına ilişkin, "Ayşe Sibel Hanım partimizden benim gözümde en son ayrılacak arkadaşım diyebilirdim" dedi.