WhatsApp Haberleri

WhatsApp haberleri ve güncel WhatsApp gelişmeleri, WhatsApp ile ilgili tüm video, WhatsApp fotoğrafları ve WhatsApp haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Teknoloji

WhatsApp durumları için duyurulan yeni bir özellik var. Artık durum paylaşımlarında kullanıcıları etiketleyebileceksiniz.

Gündem

Yargıtay'dan gelen emsal bir karar, milyonlarca kişiyi ilgilendirdi. Karar, WhatsApp kullanıcılarının hukuki durumlarına önemli bir etki yapabilir.

Teknoloji

WhatsApp bire bir sohbetlerde ve gruplarda mesaj sabitleme özelliğini getirdi.

Gündem

SODİMER Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan, sosyal medya platformu Instagram'ın 40 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile Türkiye'de ilk sırada yer...

Gündem

İstanbul’da yaşayan Abdurrahman T.’nin WhatsApp durumu, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili yazdığı bir söz nedeniyle rehberinde kayıtlı bir...

Teknoloji

WhatsApp, iPhone kullanıcıları için üç yeni özelliğini kullanıma sundu.

Teknoloji

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta mesajlaşma sorunu yaşıyor.

Teknoloji

WhatsApp platformuna ekleyeceği yeni özelliklerle beraber artık rehbere ekli olmayan kişilere mesaj atmayı çok daha kolay hale getirecek.

Teknoloji

Siber güvenlik uzmanları, WhatsApp'ta sohbet kayıtlarına erişim sağlayan ve bu kayıtları uzaktan silme yeteneğine sahip bir virüs keşfetti.

Teknoloji

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellik gelecek.

Gündem

AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı'na ait Whatsapp grubundan çıkarıldı.

Teknoloji

AB Komisyonu Üyesi Thierry Breton, "Meta'nın çocuk koruma konusundaki gönüllü kuralları işe yaramıyor" açıklaması yaptı.