Valilik Haberleri

valilik haberleri ve güncel valilik gelişmeleri, valilik ile ilgili tüm video, valilik fotoğrafları ve valilik haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Fatsa yakınlarında işletilen altın madeni geçtiğimiz günlerde valilik tarafından durdurulmasına rağmen faaliyet devam ediyor. Yöre köylüleri madenin hastalık getirdiğini söylüyor.

Gündem

Kürtçe etkinlikleri yasaklayan, usulsüz imar kararlarına imza atan, ısmarlama ihlaleler yapan ve belediye borçları için okul ve cami satan Mardin...

Gündem

Devlet korumasındaki çocukların tarikat kampına yollanması ile ilgili yapılan habere Valilik tarafından erişim yasağı getirtildi.

Gündem

Eskişehir’de KYK’de kalan depremzedeler, valilik tarafından yurtlardan çıkarıldı.

Gündem

Muğla Valiliği tarafından yapılan basın açıklamasında, Akbelen Ormanı'nda maden için ağaç kesimi çalışmalarının tamamlandığı duyuruldu.

EKOLOJİ

Çankırı'da olası orman yangınlarını önlemek amacıyla ormanlık alanlara girişlerin yasaklandığı açıklandı.

Gündem

İstanbul Valiliği, ekmek fiyatlarına zam yapılmadığını açıkladı.

EKOLOJİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, önümüzdeki 4 saat içinde İstanbul Avrupa yakasında kuvvetli yağışın etkili olacağını açıkladı.

Gündem

Tekirdağ'da Valilik tarafından alınan kararla, kentte belirli alanlar dışında ormanlarda 15 Eylül tarihine kadar piknik yapmak yasaklandı.

Gündem

İzmir Valiliği, 11. Onur Haftası kapsamında İzmir’de düzenlenecek etkinlikleri, genel ahlakı koruma gerekçesiyle yasakladı.

Gündem

Mardin Valiliği 9 mahallede yurttaşın can ve mal güvenliği için sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini açıklamıştı.  Yasak sabah saat 10.00'da...

Gündem

Mardin'de 9 mahallede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.