Tahliye Haberleri

tahliye haberleri ve güncel tahliye gelişmeleri, tahliye ile ilgili tüm video, tahliye fotoğrafları ve tahliye haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

İstanbul’daki Gayrettepe semtinde 29 işçinin hayatını kaybettiği gece kulübü yangınına ilişkin 7’si tutuklu 9 sanıklı davanın ilk duruşmasında iki kişi...

Emek

1 Mayıs'ta Taksim'e çıkmak istedikleri için haklarında dava açılan 25 tutuklu tahliye edildi.

Gündem

İstanbul Saraçhane Meydanı’nda 1 Mayıs’ta polislere saldırdıkları gerekçesiyle tutuklananlardan 11’i daha tahliye edildi.

Gündem

15 Temmuz Darbe Girişimi'nde İBB'nin Saraçhane'deki binasının işgaliyle ilgili yargılanan 39 eski asker, geçtiğimiz cuma günü tahliye edildi.

Gündem

28 Şubat kumpas davası nedeniyle cezaevinde tutulan eski Birinci Ordu Komutanı Çetin Doğan tahliye oldu. Doğan, cezaevi çıkışı yaptığı ilk...

YAŞAM

Sağanak yağışın vurduğu Antalya, Burdur ve Isparta'da 989 kişi evlerinden tahliye edildi.

Gündem

Muğla'nın Menteşe ilçesinde, 17 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan doktor tahliye edildi.

Gündem

TELE1 Genel Yayın Yönetmeni ve BirGün yazarı Merdan Yanardağ'ın tutukluluğuna tahliye istenildi. Merdan Yanardağ için Anayasa Mahkemesi'ne (AYM) başvuru yapıldı.

Gündem

10 öğrenciye cinsel istismarda bulunan ve bir öğrencinin şikayeti üzerine tutuklanan Murat Sağıroğlu mahkeme kararından kısa süre önce tahliye edildi...

Dünya

Beyaz Saray'da pazar günü bulunan ve kısa süreli bir tahliyeye neden olan şüpheli madde üzerinde yapılan testlerin sonucu belli oldu.

Gündem

Karabük'te gelinine "cinsel istismar" suçlamasıyla girdiği cezaevinden tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edilen Tarık Ç., 19 yaşındaki gelinini tabancayla vurarak katletti.

Gündem

‘Alıkoyma’ ve ‘tehdit’ iddiasıyla yargılanan Furkan Vakfı kurucusu Alparslan Kuytul hakkında tahliye kararı verildiği öğrenildi.