Süleyman Soylu Haberleri

Süleyman Soylu haberleri ve güncel Süleyman Soylu gelişmeleri, Süleyman Soylu ile ilgili tüm video, Süleyman Soylu fotoğrafları ve Süleyman Soylu haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğluna ait olan şirketin, 3 yılda hiç vergi ödemediği ve yüzde 4900 büyüdüğü ortaya çıktı.

Gündem

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in grup toplantısında yaptığı konuşmada “Süleyman Soylu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en...

Gündem

İsmail Saymaz, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yakın isimlerden eski Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz hakkında müfettiş incelemesi başlatıldığını yazdı.

Gündem

Gazeteci Aytunç Erkin, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun geçtiğimiz cumartesi günü AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü, Soylu’nun ziyaret...

Gündem

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan seçim sonuçlarını değerlendirdiği yazısında ''Soylu’ya da fatura kesilmesi bekleniyor'' ifadelerini kullandı.

Gündem

Cumartesi Anneleri eyleminde polis tarafından kolu kırılan Aydın Aydoğan, hak arama mücadelesini sürdürüyor.

Gündem

AKP İstanbul Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP’nin Eyüpsultan Kemerburgaz'daki seçim standını ziyaret ettiği anları paylaştı.

Gündem

Soylu’nun milletvekili olan bazı eski bakanlarla sohbet sırasında esprili şekilde, “Sayemde hepiniz milletvekili oldunuz” diye takıldığı anlatılıyor.

Gündem
Gündem

Emniyet’e yapılan 'Süleyman Soylu tırpanı' iddiaları sonrası Erdoğan’ın kararıyla 16 ilin valisi merkeze çekildi.

Gündem

Uzun senelerdir Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, eski İçişleri...

Gündem

Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında "3 kuruşluk" tazminat davası açacağını bildirdi.