Refah Haberleri

Refah haberleri ve güncel Refah gelişmeleri, Refah ile ilgili tüm video, Refah fotoğrafları ve Refah haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Beyoğlu Taksim Tünel Meydanı'nda akşam saatlerinde bir araya gelen çeşitli STK grupları, "İsrail'e boykot, Filistin'e özgürlük", "Katil İsrail Filistin'den defol",...

Gündem

Uluslararası Adalet Divanı’nın Refah’taki saldırılarını derhal durdurması kararını verdiği İsrail yeni bir katliama imza atarak yerlerinden edilmiş sivillerin çadırlarını bombaladı.

Politika

Uluslararası Adalet Divanı'nın (UAD) İsrail'e Refah'taki askerî operasyonlarını durdurma emri vermesinin ardından İsrail ordusunun Refah kentinde yerinden edilen Filistinlilerin çadırlarına...

Dünya

İsrail ordusu, Gazze’nin Refah bölgesine kara saldırısı başlatarak, Mısır’la olan sınır kapısının Gazze tarafını ele geçirdiğini duyurdu.

İsrail’in, güvenli bölge olduğunu iddia ederek insanları sürdüğü Gazze’nin Mısır sınırındaki Refah kentine düzenlediği saldırılarda 100’den fazla kişinin öldüğü duyuruldu.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Yatırım ve istihdam konusunda güçlü biçimde refah artışını sağlayacak modelle yola devam edeceğiz" dedi.

Gündem

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Ailenin, nesillerin korunması için eğitim sisteminin, müfredatın ıslah edilmesi gerekir" ifadelerini kullandı.