Pakistan Haberleri

pakistan haberleri ve güncel pakistan gelişmeleri, pakistan ile ilgili tüm video, pakistan fotoğrafları ve pakistan haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Dünya

Pakistan'ın Navabşah kenti yakınlarında bir yolcu treninin raydan çıkması sonucu 28 kişi yaşamını yitirdi, 50 kişi yaralandı.

Dünya

Pakistan'da ilk kez yapılan dijital nüfus sayımı sonuçlarına göre, ülkenin nüfusu 241,49 milyona çıktı.

Dünya

Pakistan polisi, mahkeme kararıyla eski Pakistan Başbakanı İmran Han'ı Lahor şehrindeki evinde tutukladı.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’ın şirketi Baykar, Pakistan ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Gündem

Pakistan polisi, mahkeme kararıyla eski Pakistan Başbakanı İmran Han'ı Lahor şehrindeki evinde tutukladı.

Dünya

Hindistan, Pakistan Başbakanı Shabaz Şerif'in diyalog çağrısının ardından, "Pakistan dahil bütün komşularla normal ilişkiler arzusu içinde olduğunu" bildirdi.

Dünya

Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif, başkent İslamabad'da düzenlenen Pakistan Madenleri Zirvesi'nde yaptığı açıklamada, Hindistan'ın önemli meseleleri masaya yatırma konusunda ciddi olması...

Gündem

Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletinde, koalisyon hükümeti ortaklarından İslam Uleması Cemiyeti (JUI-F) Partisinin kongresini hedef alan bombalı saldırıyı kınadı.

Dünya

Pakistan’da, koalisyon hükümeti ortaklarından İslam Uleması Cemiyeti (JUI-F) Partisinin kongresini hedef alan bombalı saldırıda, 35 kişi yaşamını yitirdi, 80'den fazla...

Dünya

Pakistan’da 25 Haziran’dan bu yana etkili muson yağmurlarının yol açtığı afet ve kazalarda yaşamını yitirenlerin sayısı 169’a ulaştı.

Dünya

Pakistan’da etkili muson yağmurları sebebiyle 25 Haziran’dan bu yana 14’ü çocuk 50 kişi hayatını kaybetti, 87 kişi yaralandı.

Dünya

Pakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletinde aynı aileden aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 9 kişi, evlerinde uyudukları sırada uğradıkları silahlı saldırı...