Muhittin Böcek Haberleri

Muhittin Böcek haberleri ve güncel Muhittin Böcek gelişmeleri, Muhittin Böcek ile ilgili tüm video, Muhittin Böcek fotoğrafları ve Muhittin Böcek haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Kent Orkestrası konserlerine devam ederken, ilçelerde de çocuk şenliği düzenleniyor.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı ilçesi Hacısekiler Mahallesi’nde çocuklar için oyun parkı oluşturdu.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Toplantısı yapıldı. Başkan Muhittin Böcek toplantıda meclise ulaşımla ilgili konularda bilgi verdi.

Yerel

Antalya Büyükşehir ekipleri, Finike Arif, Kumluca Sarıcasu ve Korkuteli Tatköy mahallelerinde çocuklar için oyun parkı yaptı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hayvancılık ile uğraşan vatandaşların daha fazla verim almalarını desteklemek amacıyla büyükbaş hayvanların tırnak bakımlarını yaptı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yaz etkinleri kapsamında Kumluca’da düzenlenen çocuk şenlikleri eğlenceli aktivitelerle çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kadınların emek gücünü kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan hamur makinesi hibe kampanyası devam...