Moskova Haberleri

moskova haberleri ve güncel moskova gelişmeleri, moskova ile ilgili tüm video, moskova fotoğrafları ve moskova haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Cumhuriyet yazarı Kalkandelen, "Fatih, Moskova, kontrolsüz göç ve terör" başlıklı yazısında Tarihi Yarımada'dan izlenimlerini aktardı.

Dünya

Rusya'da tutuklanan 4 kişiden biri olan Şemseddin Ferriduni'nin, 23 Şubat’ta İstanbul’dan sekiz fotoğraf paylaştığı ortaya çıktı.

Dünya

Bugünkü köşe yazısında Moskova'daki terörist saldırının arkaplanıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet yazarı Mehmet Ali Güller, "IŞİD’in tam da bu süreçte,...

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Dünya

Rusya'nın başkenti Moskova'daki bir konser salonuna dün akşam düzenlenen ve 60'tan fazla ölü ile 100'den fazla yaralının olduğu silahlı saldırının...

Politika

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Moskova'daki silahlı saldırı sonrası Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'la bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Dünya

Rusya’daki Moskova Bölgesi'nde optik ürün imalatı yapılan fabrikada dünkü patlamanın ardından 12 kişiden haber alınamadığı bildirildi.

Dünya

Rusya’da, Moskova Bölgesi'nde optik ürün üretimi yapılan fabrikada yaşanan patlama nedeniyle 25 kişinin yaralandığı bildirildi.

Dünya

Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, başkente yönelik iki adet silahlı insansız hava aracıyla (İHA) yapılan saldırı girişiminin engellendiğini bildirdi.

Dünya

Rusya'nın başkenti Moskova'daki bir alışveriş merkezinde (AVM) sıcak su borusunun patlaması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti.

Dünya

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Rusya'nın Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması'ndan çekilmesi halinde, Moskova için diplomatik maliyetin çok büyük olacağını...

Dünya

Rusya, 17 Temmuz'da sona erecek Tahıl Koridoru Anlaşması ile ilgili açıklama yaptı.