İHA Haberleri

İHA haberleri ve güncel İHA gelişmeleri, İHA ile ilgili tüm video, İHA fotoğrafları ve İHA haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Spor

Rusya Savunma Bakanlığı, Ukrayna’nın Kırım Yarımadası’nı 20 insansız hava aracı (İHA) ile hedef aldığı saldırının engellendiğini duyurdu.

Dünya

Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, ülkesinin Rusya'ya yönelik yaptırımları deldiği iddialarına ilişkin "Dron ve insansız hava araçlarının ihracatını yasakladık." dedi.

Gündem

Karadeniz'de Kerç Boğazı'nda bir Rus tankerinin vurulmasıyla başlayan askeri hareketlilik sürüyor. Rusya, sınırlarına yaklaşan bir ABD İHA'sına karşı savaş uçağı...

Dünya

Rusya tarafından Ukrayna’nın güneyindeki Odessa’ya insansız hava araçlarıyla (İHA) saldırı düzenlendi.

Dünya

Rusya Savunma Bakanlığı, Ukrayna'nın Moskova bölgesine insansız hava araçlarıyla (İHA) saldırı girişiminin engellendiğini bildirdi.

Gündem

Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’ın şirketi Baykar'ın, devlete günlüğü 1,2 milyon TL’ye kiraladığı İHA’lara 'uçuş garantisi' verildiği ortaya çıktı.

Gündem

ORMAN Genel Müdürlüğü'nce (OGM), orman yangınlarında kullanılan İHA'ların kiralanmasına ilişkin konuştu. "BAYKAR ile imzalanan sözleşme ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde damadı Selçuk Bayraktar'ın günlüğü 1,2 milyon TL’ye 5 adet İHA kiraya verdiği ortaya çıktı.

Gündem

İmzalanan anlaşma kapsamında Suudi Arabistan'ın Türkiye'den İHA satın alacağı açıklandı.

Dünya

Ürdün ordusu, Suriye'den gelen yüklü bir insansız hava aracını (İHA) düşürdüğünü duyurdu.

Dünya

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, yeni insansız hava araçları (İHA) ile uzun menzilli, büyük yıkıcı güce ve yüksek isabet oranına sahip...

Dünya

Rusya'nın Ukrayna sınırına yakın Voronej şehrinde bir apartmana düşen İHA nedeniyle 3 kişinin yaralandığı açıklandı. Kremlin Ukrayna'yı sivil yerleşim bölgelerine...