Hüda par Haberleri

hüda par haberleri ve güncel hüda par gelişmeleri, hüda par ile ilgili tüm video, hüda par fotoğrafları ve hüda par haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Seçimlerde Erdoğan'ın destekleyen ve AKP listelerinden Meclis'e 4 vekil gönderen Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, hükümet tarafından yapılan ÖTV...

Gündem

Adana’da Hüda par İl Sekreteri'ni öldürüp İl Başkanı'nı yaralayan A.S., ifadesinde vermiş olduğu korkunç ve kan donduran ifadesi ortaya çıktı.

Gündem

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, HÜDA PAR Adana İl Başkanlığındaki bıçaklı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Politika

Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun karma eğitimle ilgili şok eden açıklamalarda bulundu.

Politika

Liderlerin bayram programları belli oldu. MHP'nin bayram ziyaretleri programında Hüda Par'a yer vermedi.

Gündem

MHP'li Yıldız "MHP'nin hazırladığı anayasa çalışmasında ilk dört maddeyi değiştirmeye yönelik girişimler yoktur" dedi.

Politika

Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Anayasa'nın değiştirilemez maddeleri hakkında, "Gelin bunu tartışalım diyoruz" ifadelerini kullandı.

Gündem

Hüda Par sözcüsü Yunus Emiroğlu’nun, Hizbullah’a yakınlığı tartışma konusu olan İdeal Eğitim Vakfı’nın başkan yardımcısı olduğu tespit edildi.

Gündem

Kadınları hedef olan söylemleriyle büyük tepki çeken Hüda Par yine kadınların çalışma yaşamını hedef aldı. Hüda Par Sözcüsü ve Batman...

Politika

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Hüda Par'a tepki gösterdi.

Politika

Hüda Par, Meclis yemininden rahatsız olduğunu ortaya çıktı.

Politika

AKP'li Zeynep Alkış, "Normalde Hüda Par ekrana kadın çıkarmaz. Kadını siyasette gösterme noktasında Yeniden Refah’ın önüne geçmiş durumdalar" dedi.