Hava Haberleri

hava haberleri ve güncel hava gelişmeleri, hava ile ilgili tüm video, hava fotoğrafları ve hava haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Dünya Sağlık Örgütü tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, Türkiye'nin hava kalitesi en kötü beş şehri belirlendi. İ

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı son değerlendirmelere göre yurt genelinde parçalı ve çok bulutlu hava hakim olacak.

Dünya

ABD'nin güney bölgelerinde haftalardır etkili olan aşırı sıcak hava dalgası kuzey eyaletlerine de yayılarak 190 milyon insanı etkisi altına aldı.

Gündem

Bilim insanları dünyayı kasıp kavuran sıcaklıkla ilgili yaptığı değerlendirmede "Yeni rekorlar gelebilir" ifadesini kullandı.

EKOLOJİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 21 Temmuz hava durumu raporunu yayımladı.

Gündem

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), sıcak hava koşulları nedeniyle 17-21 Temmuz'da belirli saatlerde dışarıda, güneş altında çalışılması yasaklandı.

Dünya

İran'da son bir haftada ortalama hava sıcaklığının 30,3 derece olduğu, 6 kentte ise termometrelerin 50 derecenin üstünü gösterdiği ifade edildi.

Gündem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Meteoroloji Laboratuvarı Başkanı Adil Tek, "22-23 Temmuz gibi tekrar sıcaklıklarda bir artış gözlüyoruz. Orada da sıcaklık...

Dünya

Hindistan’ı etkisi altına alan sıcak hava dalgası 98 kişinin ölümüne neden oldu.