Esenyurt Belediyesi Haberleri

Esenyurt Belediyesi haberleri ve güncel Esenyurt Belediyesi gelişmeleri, Esenyurt Belediyesi ile ilgili tüm video, Esenyurt Belediyesi fotoğrafları ve Esenyurt Belediyesi haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

Olası bir afet durumuna karşı hazırlıklı olmak için çalışmalarına devam eden ESAK, malzeme kontrol çalışmalarını sürdürüyor.

Gündem

CHP Esenyurt Belediye Başkan aday adayı Ali Gökmen, gazetecilerle yaptığı toplantıda önemli mesajlar verdi.

Toplumsal

25 Eylül Dünya Eczacılar Günü kapsamında ilçedeki eczaneleri ziyaret eden Esenyurt Belediyesi ekipleri, sağlık emekçilerinin gününü kutladı.

Toplumsal

Esenyurt Belediyesi, sağlık durumu hastanelere gitmeye elverişli olmayan hastalar için sürdürdüğü ücretsiz 'Evde Sağlık' hizmetlerine devam ediyor.

Toplumsal

İlçe genelindeki okullarda bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi, okul bahçelerinde çizgi ve boyama çalışmaları yaparak alanları renklendirdi. 

Toplumsal

Deprem dirençli bir kent oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi, verdiği Afet Bilinci Eğitimi ile vatandaşları depreme karşı bilinçlendiriyor.

Toplumsal

Esenyurt Gençlik Festivali (GençFest), heyecan dolu spor karşılaşmaları ve birbirinden eğlenceli konserler ile devam ediyor.

Yerel

Esenyurt Belediyesi, ilçe genelindeki parklarda yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yerel

Esenyurt Belediyesi Kurban Bayramı’ndan sonra sinek ve haşerelere karşı ilçe genelindeki ilaçlama çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı.

Yerel

Yaz Spor Okulları’nın ilk dersinde çocuklara malzeme dağıtımı yapan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, yeni tesislerin hizmete açılacağı müjdesini...

Yerel

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ilçeye kesintisiz 6 kilometrelik bisiklet yolu kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Yerel

Toplumsal Yazarı Demirci, Esenyurt Belediyesi'nin belediye bütçesine denk "lise kampüsü ihalesi"nin imara kapalı bir arazi için olduğunu ortaya çıkardı.