Esenyurt Haberleri

Esenyurt haberleri ve güncel Esenyurt gelişmeleri, Esenyurt ile ilgili tüm video, Esenyurt fotoğrafları ve Esenyurt haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

TELE 1 ekranlarında Gökçe Çiçek Kösedağı'nın sunduğu "Gündem Özel" programına konuk olan Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, ilçeye ilişkin vaatlerini...

Gündem

Esenyurt'ta seçmenlere seslenen Özgür Özel, “Bugün İstanbul’da Ekrem başkana karşı artık adaylarının mücadeleyi tek başına yürütemediğini kabul edenler 17 bakanla...

Gündem

CHP Güngören ve Esenyurt ilçeleri yeni adaylar atadığını duyurdu. Partiden yapılan açıklamada "Başkan adaylarımız, sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekilmiştir" denildi.

Gündem

CHP, İstanbul’da 39 ilçe belediye başkan adayını açıklamışken Esenyurt Esenyurt Belediye Başkan Adayı Ali Gökmen adaylıktan çekildi.

Toplumsal

25 Eylül Dünya Eczacılar Günü kapsamında ilçedeki eczaneleri ziyaret eden Esenyurt Belediyesi ekipleri, sağlık emekçilerinin gününü kutladı.

Toplumsal

Esenyurt Belediyesi, sağlık durumu hastanelere gitmeye elverişli olmayan hastalar için sürdürdüğü ücretsiz 'Evde Sağlık' hizmetlerine devam ediyor.

Toplumsal

İlçe genelindeki okullarda bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi, okul bahçelerinde çizgi ve boyama çalışmaları yaparak alanları renklendirdi. 

Toplumsal

Deprem dirençli bir kent oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi, verdiği Afet Bilinci Eğitimi ile vatandaşları depreme karşı bilinçlendiriyor.

Toplumsal

Esenyurt Gençlik Festivali (GençFest), heyecan dolu spor karşılaşmaları ve birbirinden eğlenceli konserler ile devam ediyor.

Gündem

CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, İstanbul Esenyurt’ta tekel bayisine düzenlene silahlı saldırının ardından, “bireysel silahlanma” konusunu TBMM gündemine taşıdı.

Gündem

Esenyurt'ta tekel bayiye yapılan saldırıyla ilgili adliyeye sevk edilen 8 kişiden 3'ü tutuklandı, 5 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yerel

İstanbul Esenyurt’ta 28 yaşındaki gece bekçisi İbrahim Cin, evinde şüpheli şekilde ölü olarak bulundu. Cin'in burnunda ve yatağında kan izleri...