Edirne Haberleri

Edirne haberleri ve güncel Edirne gelişmeleri, Edirne ile ilgili tüm video, Edirne fotoğrafları ve Edirne haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Ön seçimle CHP Edirne Belediye Başkan adayı olan Ciravoğlu, "Genel Başkan ısrarla çekilmemi istedi. Ben de onurumu korudum" diye konuştu.

Gündem

CHP’nin ön seçimle belirlenen Edirne Belediye Başkan Adayı Şükrü Ciravoğlu sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekiliyor.

Toplumsal

Edirne, Türkiye'nin kuzeybatısında yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Türkiye'nin Trakya bölgesinde yer alır ve Yunanistan sınırına...

Gündem

İstanbul Valiliği, kentte etkili olması beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtına nedeniyle tedbirli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Gündem

Edirne'de Bulgaristan sınırında çıkan orman yangınına ekipler müdahale ediyor.

Gündem

Edirne'de, Yunanistan'a kaçmak isteyen terör örgütleri FETÖ ve PKK zanlısı 26 kişi gözaltına alındı.

Yerel

Sıcaklıklar nedeniyle Trakya'da nedeniyle 48 kişi hastanelik oldu

Yerel

Edirne'de polisin bir TIR'da yaptığı aramada piyasa değeri 15 milyon lira olan gümrük kaçağı 25 bin elektronik sigara ele geçirildi.

Gezi

Edirne'ye nasıl gidilir... Edirne'nin gezilecek yerleri neresidir? Sizler için derledik.

Gündem

Edirne'de İpsala Sınır Kapısı'nda görevli bir gümrük memuru, Türkiye'ye motosikletle giriş yapmak üzere gelen kadının adını sorup onunla kahve içmek...

EKOLOJİ

Edirne'de ormanlık alanlara girişler 28 Haziran 2023-15 Ekim 2023 tarihleri arasında yasaklandı.

Gündem

Edirne'de iş cinayeti meydana geldi. Bir fabrikanın çatısında çalışan 3 işçi, 12 metre yükseklikten düştü. İbrahim Özer hayatını kaybetti.