Deprem Haberleri

deprem haberleri ve güncel deprem gelişmeleri, deprem ile ilgili tüm video, deprem fotoğrafları ve deprem haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Gündem

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, (İMO) Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelik’te yapılan son değişiklikleri eleştirerek, “Yapı üretim sürecinde önemli bir görev olan...

Gündem

Haluk Levent, sosyal medya hesabından, Ahbap Derneği'nin deprem bölgesinde kalıcı konut yapmak için çalışmaların bittiğini söyledi.

Gündem

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun EPDK'nın deprem bölgesindeki elektrik dağıtım şirketleri için verdiği borç erteleme kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Gündem

"Büyük İstanbul Depremi Anketi" sonuçlarına göre, İstanbulluların en büyük önceliğinin deprem olduğu belirlendi.

Yerel

Yalova açıklarında 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Magazin

Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası şarkıcı Zeynep Bastık'a korku dolu anlarını paylaştı.

Yerel

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çanakkale'de meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki depremin ardından Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yaşanan trajik olayı duyurdu.

Gündem

İstanbul'da gerçekleşen bir deprem AFAD tarafından açıklanarak merkezinin Çanakkale olduğu belirtildi. Depremin şiddetinin 4.9 olduğu bildirildi.

Gündem

Prof. Dr. Naci Görür‘ün “İstanbul’da kesinlikle 7’den büyük bir deprem olacaktır” sözlerine Prof. Dr. Ahmet Ercan tepki gösterdi.

Gündem

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde engelli kızı, torunu ve eşiyle yaşayan 80 yaşındaki Fatma Arslan, Kahramanmaraş depremlerinde evlerinin çatısının zarar gördüğünü, maddi...

Gündem

Depremin birinci yıl dönümünde bölgeyi ziyaret eden CHP İzmir milletvekili Sevda Erdan Kılıç, gözlemlerini TBMM Genel Kurulu'nda dile getirerek "Salgında...