Deniz Haberleri

deniz haberleri ve güncel deniz gelişmeleri, deniz ile ilgili tüm video, deniz fotoğrafları ve deniz haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Toplumsal

Deniz anaları, özellikle derin denizlerde yaşayan, ilginç ve gizemli deniz canlılarıdır.

Toplumsal

Deniz suyu, doğanın bize sunduğu değerli bir kaynaktır ve birçok sağlık faydası içerebilir.

Yerel

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde denize giren iki kişi boğuldu.

Gündem

Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde denizde boğulma tehlikesi geçiren kadını oğluyla kurtarmak isterken suda kaybolan kişi yaşamını yitirdi.

Gündem

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle plajlarda 2 gün denize girilmesi yasaklandı.

Magazin

Oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın meslektaşı Burak Deniz hakkında savcılığa yaptığı hakaret ve darp eylemi şikayetiyle ilgili karar açıklandı.

Yerel

Kandıra Kaymakamlığı'nın resmi sosyal medya hesaplarından ilçedeki Kerpe ve Kovanağzı plajları dışındaki tüm plajlarda bugün denize girmenin yasaklandığı duyuruldu.

Yerel

Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamada, il genelinde yüksek risk taşıdığı belirlenen 7 bölgede denize girmek yasaklandı.

Gündem

Ülke genelinde 1 Haziran-15 Temmuz döneminde, serinlemek için deniz, göl, gölet ve sulama kanallarına giren ya da kazalar sonucu su...

Yerel

Samsun'un Atakum ilçesinde denize giren 4 çocuktan 2'si boğuldu, biri kurtarıldı, kayıp olan bir çocuğun bulunması için çalışmaları sürüyor.

Gündem

Zonguldak Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında toplandı. Toplantı sonrası yaşanan selin kirlilik yarattığı belirtilerek denize girmek 2...

Yerel

Hatay’ın Arsuz ilçesinde denizde erkek cesedi bulundu.