Bitcoin Haberleri

bitcoin haberleri ve güncel bitcoin gelişmeleri, bitcoin ile ilgili tüm video, bitcoin fotoğrafları ve bitcoin haberleri Toplumsal Haber sitemizde


EKONOMİ

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, yatırımcılarını endişelendirdi. Geçen hafta rekorlar kıran Bitcoin'de sert düşüşler yaşanmaya devam ediyor.

EKONOMİ

Bitcoin'in fiyatı, 73.750 dolarlık tarihi zirvesinin ardından başlayan kar satışlarının etkisiyle 63.000 doların altına geriledi.

EKONOMİ

Kripto piyasası, önde gelen merkez bankalarının faiz kararları öncesi yönünü yukarı çevirdi. Bitcoin, haftaya 68 bin doların üzerinde başladı. Ethereum...

EKONOMİ

Bitcoin, spot Bitcoin borsa yatırım fonlarına (ETF) olan artan ilgi ile birlikte rekor seviyeye ulaşarak 69 bin doların üzerine çıktı.

EKONOMİ

Kripto para piyasasında pozitif bir momentum devam ediyor. Bitcoin, 60 bin dolar seviyesini aşarken, Ethereum da 3 bin 300 doları...

EKONOMİ

Bitcoin 21 ay sonra zirve yaptı, 41 bin dolara yükseldi.

Blockchain

Bitcoin'in fiyatı, 31 bin 500 dolar ile 13 ayın zirvesini gördü.

Blockchain

Kripto para borsası Binance'in ABD kolu Binance US, 40 farklı altcoin işlem çiftini platformundan çıkaracağını açıkladı.

EKONOMİ

Serbest piyasada 20,39 liradan alınan dolar, 20,40 liradan satılıyor. 21,97 liradan alınan avronun satış fiyatı ise 22 lira olarak belirlendi.

Blockchain

Kripto para uzmanı Bitcoin hakkında tahminini yaptı.

EKONOMİ

FED Başkanı Powell'ın sert konuşması küresel piyasaları hareketlendirdi...

Blockchain

Pakistan, dijital para transferlerini engelleme amacıyla kripto para hizmetlerini yasaklama kararı aldı.