Avustralya Haberleri

avustralya haberleri ve güncel avustralya gelişmeleri, avustralya ile ilgili tüm video, avustralya fotoğrafları ve avustralya haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Dünya

Avustralya'nın Sydney kentinde bir alışveriş merkezinde düzenlenen bıçaklı saldırıda ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı.

Spor

FIFA 2023 Kadınlar Dünya Kupası çeyrek finalinde ev sahibi Avustralya, Fransa'ya penaltı atışları sonrasında üstünlük kurarak tarihinde ilk kez yarı...

Dünya

Avustralyalı yetkililer, ülkenin bazı bölgelerinde gökyüzünde beliren parlak ışığın atmosfere yeniden giren Rus roketinin kalıntılarından kaynaklanıyor olabileceğini duyurdu.

Dünya

Avustralya polisi, ABD Federal Soruşturma Bürosundan (FBI) aldığı istihbarat neticesinde farklı eyaletlerde "dark web"te cinsel istismar mağduru olan 13 çocuğun...

Spor

Milli tenisçi Melisa Ercan, Avustralya'da düzenlenen W15 Caloundra Turnuvası'nda kariyerinin dördüncü tekler şampiyonluğuna ulaştı.

Dünya

ABD ve Avustralya'nın ortak askeri tatbikatı, Avustralya ordusuna ait bir helikopterin düşmesi sonucu geçici olarak durduruldu.

Dünya

Avustralya’da seneliği 5700 doları bulan bir Katolik okulunda iki öğretmenin sınıfta cinsel ilişki sırasında yakalanması velileri isyan ettirdi.

Dünya

Avustralya'da uzun yıllardır yaşanan en ölümcül trafik kazasında 10 kişi hayatını kaybetti.

Politika

Avustralya'da 720'lik açılmamış oy pusulalasında AKP mührü vurulmuş pusulalar çıktı.