Antalya Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi haberleri ve güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, Antalya Büyükşehir Belediyesi fotoğrafları ve Antalya Büyükşehir Belediyesi haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Aktif Yaşlı Merkezi üyeleri özel bir sergiyle yaratıcılıklarını sergiledi.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Kent Orkestrası konserlerine devam ederken, ilçelerde de çocuk şenliği düzenleniyor.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Demre İlçesi Alakent ve Küçükkum Mahallelerinde bulunan üreticilere mavi ve biyoteknik tuzak hibe edildi.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı ilçesi Hacısekiler Mahallesi’nde çocuklar için oyun parkı oluşturdu.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Toplantısı yapıldı. Başkan Muhittin Böcek toplantıda meclise ulaşımla ilgili konularda bilgi verdi.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, Yeni Mahalle Kültür Merkezi'nde “Yaza Merhaba” konseri düzenledi.

Yerel

07 Temmuz Antalyasporlular Günü Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Grubu işbirliği ile Boğaçayı’nda düzenlenen etkinlikle kutlanacak.

Yerel

Antalya Büyükşehir ekipleri, Finike Arif, Kumluca Sarıcasu ve Korkuteli Tatköy mahallelerinde çocuklar için oyun parkı yaptı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu ilçesine bağlı Solak Mahallesi'ndeki mera alanlarında kapsamlı iyileştirme çalışması yapıyor.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hayvancılık ile uğraşan vatandaşların daha fazla verim almalarını desteklemek amacıyla büyükbaş hayvanların tırnak bakımlarını yaptı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yaz etkinleri kapsamında Kumluca’da düzenlenen çocuk şenlikleri eğlenceli aktivitelerle çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Yerel

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kadınların emek gücünü kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan hamur makinesi hibe kampanyası devam...