Ali erbaş Haberleri

ali erbaş haberleri ve güncel ali erbaş gelişmeleri, ali erbaş ile ilgili tüm video, ali erbaş fotoğrafları ve ali erbaş haberleri Toplumsal Haber sitemizde


Gündem

Diyanet Sen 6 bin 406 diyanet görevlisine sordu. Rapor Ali Erbaş'a sunuldu. Din görevlilerinin yüzde 48,2'si Diyanet'in özerk olmasını istiyor.

Gündem

İstanbul Fatih Camisi'nde slogan atması üzerine, kendisini camide bağırmaması için uyaran imam ve bir kişiyi bıçaklayan Ömer Salgın kimdir?

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın, “Görevden alınma korkusu” ile hareket ettiği iddia edildi. Erbaş’ın, Erdoğan'ın desteğini almaya çalıştığı öne sürülüyor.

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın “Günaydın demek cahiliye dönemi adetidir” ifadesini kullandığına dair iddialar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yalanlandı.

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş öğrencilerin yeterli din bilgileri olmadığı konusunda din kültürü öğretmenlerini eleştirdi.

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alan reisül kurra Mustafa Demirkan, hilafet çağrısı başta olmak üzere tepki...

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın kızı Feyza Erbaş, Instagram hesabından çocuklarının gezdiği ülke sayısıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Erbaş, döviz...

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Düzce Çilimli’de müftü olan damadı Muhammed Likoğlu, eksik hizmetine rağmen 1. sınıf şartını taşıyan 40...

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Üniversitelerimizde 208 cami oldu. Üniversitelerimizin neredeyse tamına yakınında camimiz var. Ne büyük zenginlik' ifadelerini kullandı.