Saray ortağı Bahçeli'nin bu seferki hedefi gazeteciler

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Devlet Bahçeli isim vererek gazetecileri ve televizyon kanallarını hedef aldı.

Gündem 14.01.2021, 22:14 14.01.2021, 22:24
Saray ortağı Bahçeli'nin bu seferki hedefi gazeteciler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından medyayı hedef alan açıklamalarda bulundu. 

Saray ortağı Devlet Bahçeli, "Habertürk, Halk TV, KRT gibi televizyon kanalları aynı tempoyla ve aynı tip konuklarıyla yayınlarına devam etmelerinde yarar vardır. Çünkü onlara bakınca, konuşanların düşüncelerinden ziyade arkalarındaki lekeli zihniyetlerin gerçek niyetleri açığa ve ortaya çıkmaktadır." ifadelerini kullandı. 

"Bazı sözde köşe yazarları var ki, Mustafa Balbay bunlardan birisidir" diyen Bahçeli, "bizzat duymadığı, duymasının da mümkün olmadığı iki kişi arasında geçen konuşmaları saptırarak, hayal mahsulü anlatımlarla kamuoyuna servis edebiliyor. Biz okurken utanıyoruz, onlar yazarken utanmıyor." dedi.

Gazeteci Deniz Zeyrek ve İsmail Saymaz'ı da hedef tahtasına koyan Bahçeli "Ayrıca Habertürk televizyonunda Veyis Ateş’in hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin Nabzı isimli programın dün geceki bölümünü dikkatle izledim. Deniz Zeyrek, İsmail Saymaz ve İbrahim Uslu’nun açıklamalarını bu kadar yalan senaryoyu nasıl ürettiklerini düşünüp hayretle takip ettim. Alayına bakınca gıybet ve dedikodunun ete kemiğe bürünmüş halini gördüm." ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin ardından medya kuruluşlarını da hedef almayı ihmal etmeyen Saray ortağı şu açıklamalarda bulundu:

Meğer Türkiye’de neler oluyormuş! Türk siyasetinde ne çok konuşulan konu varmış! Hele hele MHP’nin hiç haberimiz olmayan ne stratejileri ve siyaset önermeleri devredeymiş! Maşallah bizi bizden daha iyi biliyorlar! Atıyorlar, tutuyorlar, ama sürekli ters köşeye yatıyorlar.

Habertürk, Halk TV, KRT gibi televizyon kanalları aynı tempoyla ve aynı tip konuklarıyla yayınlarına devam etmelerinde yarar vardır. Çünkü onlara bakınca, konuşanların düşüncelerinden ziyade arkalarındaki lekeli zihniyetlerin gerçek niyetleri açığa ve ortaya çıkmaktadır.

 

Yorumlar (0)