LC Waikiki’de LGBT yasağı: Liste paylaştılar

LC Waikiki yönetimi tarafından çalışanlara gönderilen e-postada LGBT’leri andırdıkları gerekçesiyle gökkuşağı, tek boynuzlu at gibi figürlerin kullanılmaması gerektiği belirtildi.

Gündem 08.07.2020, 11:41 08.07.2020, 14:56
LC Waikiki’de LGBT yasağı: Liste paylaştılar

LC Waikiki yönetimi tarafından, bir grup çalışana gönderilen e-posta ile Onur Haftası etkinliklerinin oluşturduğu LGBT görünürlüğünden rahatsız olunduğu ve bu nedenle Haziran-Temmuz aylarında ürünlerde gökkuşağı, tek boynuzlu at gibi figürlerin LGBT’leri andırdıkları gerekçesiyle “bu sembollerin kesinlikle kullanılmaması“ ve “mutlaka renk sayısının azaltılması” istendiği söyleniyor.

Kaçınılması gereken “LGBT sembolleri listesini” de paylaşan yönetim, “tasarım yasakları” adı altında gönderdiği e-posta aracılığıyla LGBT'lere bakış açısını da ifşa etmiş oldu.

Yorumlar (25)
Ali Cengiz 7 ay önce
Bu adamların mağaza müdürleri de beş para etmez insanlardan seçiliyor. İzmit'teki bir mağazasının müdürü de çalışanlara zorla kendisini hakkında yorum yaptırdığı videolar çekip kendi egosunu tatmin ediyordu. İş bilmez adamları böyle yerlere getirirseniz olacak olan her zaman budur.
Ali Haydar 7 ay önce
i̇yi yapmışlar bundan sonra hep lc waikiki'den alış veriş yapacağım.
Selin 7 ay önce
Zaten almıyordum şimdi kimseye aldırmayacağım LCW BOYKOT KENDİNE GEL!
Berke 7 ay önce
Bundan sonra alisveriste tek adresim LC WAIKIKI
ALLAH 7 ay önce
ALLAHU EKBER
Erkan 7 ay önce
Gelecek nesiller adına teşekkürler sn LCW..
Keşke yöneticilerde gereken adımları atabilse...
Dedi 7 ay önce
o sene lgbt temalı bir kolleksiyonu yoktur ne var bunda? bu yaz düzcinsel bir kolleksiyon hazırlamış olamaz mı? önümüzdeki ay da pudra rengi veya sonbahar renkleri bir kolleksiyon isteyebilir. zaranın müşterisini çalmak istemiyor olabilir.
Ali can 7 ay önce
Bütün aliler burda diye geldim herhangi bir fikrim yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın