Kadınları bıçakla tehdit eden AKP'li, Fındıklı halkından korkup karakola sığındı

Daha önce sosyal medyadan kadınlara tehdit ve hakaret savurduğu için gözaltına alınan ancak serbest bırakılan Mustafa Alyazıcı isimli erkek, bugün 3 kadına bıçak çekti. Alyazıcı çevredekilerin tepkisi üzerine karakola sığındı!

Gündem 20.08.2020, 23:20
Kadınları bıçakla tehdit eden AKP'li, Fındıklı halkından korkup karakola sığındı

Rize'nin Fındıklı ilçesinde tartıştığı kadınlara bıçak çeken Mustafa Alyazıcı isimli erkek, halk tepkisi ile karşılaşınca karakola sığındı.

Kadınlara yönelik sosyal medya paylaşımı yüzünden yaklaşık 1 ay önce gözaltına alınarak ifadesinin ardından serbest bırakılan Mustafa Alyazıcı sokakta karşılaştığı kendinden şikayetçi olan kadınları sözlü taciz etti.

Daha sonra endisine sosyal medya paylaşımları hakkında tepki gösteren kadınlara bıçak çeken Alyazıcı, çevreden esnafların ve yurttaşların toplanarak tepki gösterince olay yerinden hızla uzaklaşarak karakola sığındı. Yaşanan kovalamacada yaralanan 1 kişi ise hastaneye kaldırıldı.

Alyazıcı Fındıklı ilçesinde 2 gün önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden 25 yaşındaki Alihan Şengül hakkında da sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptığı, son olarak daha önce hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınmasına sebep olan kadınlar hakkında da “Allah çocuklarınızın sonunu da Alihan Şengül gibi yapsın” şeklinde paylaşım yaptığı öğrenildi.

Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Yorumlar (0)