Dün akşam ekrana gelen MasterChef All Star'ın heyecan dolu bölümünde, Dilara, Esra, Cemre ve Kıvanç arasında çekişmeli bir eleme mücadelesi yaşandı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğiyle izleyicilere sunulan programda, eski şampiyon Cemre, şeflerden aldığı en düşük puanla MasterChef hayallerine veda etmek zorunda kaldı.

Gecenin sonunda gerçekleşen eleme oyununda, yarışmacılar arasındaki rekabet büyük bir heyecana sahne oldu. Ancak maalesef Cemre, şeflerin değerlendirmesinde en düşük puanı alarak yarışmaya veda etti.

MasterChef All Star, jüri üyelerinin titiz değerlendirmeleri ve yarışmacıların arasındaki çekişmeli rekabetiyle izleyicilere unutulmaz bir eleme gecesi yaşattı.

Yarışmacılar ilk etapta torik ve meyan kökü kullanarak lezzetli ve yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı.  İkinci etapta ise Şef Mehmet Yalçınkaya'nın imza tabağı yapılmaya çalışıldı. Kıvanç ve Esra daha yüksek puan alarak MasterChef All Star'da bir hafta daha kalmaya hak kazanırken Cemre ve Dilara ise ikinci etabın sonunda şeflerden aynı puanı alınca aralarında bir kez daha düello yapıldı.

Somer Sivrioğlu'nun imza yemeğini yapan yarışmacılardan ise şeflerden en düşük puanı alan Cemre, yarışmaya veda etti.

 Cemre Uyanık, 2019 yılında yarışmada birinci olmuştu.