Ana Sayfa Etiketler Ahmet davutoğlu

Etiket: ahmet davutoğlu

Erdoğan’dan Babacan hamlesi! Yeniden mi görüşecek?

Abdulkadir Selvi, Ali Babacan'la ilgili yeni kulis bilgisi verdi.

Yeni adresleri belli oldu: ‘Belediyesi AKP’ye ait olmayan bir ilçe’

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulmaya hazırlanan partinin yeni İstanbul il merkezi Küçükçekmece’de tutuldu. 

Yeni partiye ihtiyaç yok demişti: İkinci defa görüştü

AKP’den istifa ederek yeni parti kurma çalışmaları sürdüren Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştükten sonra açıklama yaptı.

Davutoğlu ve Babacan’ın görüştüğü Kürt siyasetçiler kim?

Ahmet Davutoğlu'nun kasım ayında, eski başbakan yardımcılarından Ali Babacan’ın da aralık sonunda partilerinin tabelalarını asmaları bekleniyor. Davutoğlu ve Babacan'ın görüştüğü Kürt siyasetçilerin isimleri belli oldu.

‘AKP teşkilatında istifalar olacak, 13 milletvekiliyle görüşüyoruz’

Davutoğlu’na yakın isimler AKP teşkilatından yeni istifalar beklediklerini ve 13 milletvekili ile görüşme halinde olduklarını öne sürdü.

‘İlk kurulan parti AKP’nin hedefinde daha çok yer alacak’

Abdullah Gül ve Ali Babacan önderliğindeki yeni oluşumun hem AKP hem de Ahmet Davutoğlu cephesine yönelik bir hamlede bulunacağı iddia edildi.

İBB’nin yetkilerinin alınması Cübbeli’nin dünürü için mi?

İBB’ye bağlı Boğaziçi İmar Müdürlüğü’nün Cübbeli Ahmet Hoca’nın dünürü Palazoğlu Ailesi’ne ait Üsküdar Çengelköy’deki kaçak villa inşaatı için yıkım kararı aldığı ortaya çıktı.

AKP’den kopmalara karşı yeni hamle

AKP’de Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan'ın yeni kurulacak partilerine küskünleri kaptırmamak için hamle üstüne hamle yapıyor.

AKP’de Mustafa Yeneroğlu depremi: Devamı geliyor mu?

AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’nun partisinden istifa etmesinin ardından gözler AKP içindeki ‘endişeli’ vekillere çevrildi.

Fatih Altaylı’dan Ahmet Davutoğlu’na ilginç teklif

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yıllar önce bir iddiada bulunduğunu aktararak, yeni bir konuda daha 'iddiaya varım' dedi.