Ana Sayfa Etiketler Abdullah gül

Etiket: abdullah gül

Erdoğan’dan Babacan hamlesi! Yeniden mi görüşecek?

Abdulkadir Selvi, Ali Babacan'la ilgili yeni kulis bilgisi verdi.

‘İlk kurulan parti AKP’nin hedefinde daha çok yer alacak’

Abdullah Gül ve Ali Babacan önderliğindeki yeni oluşumun hem AKP hem de Ahmet Davutoğlu cephesine yönelik bir hamlede bulunacağı iddia edildi.

Gül – Davutoğlu kavgasının nedenleri ne?

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın yeni parti kurma çalışmaları ayrı ayrı sürerken, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ise, AB’ye bakışı ve sadece AKP tabanına seslenebileceğini düşündüğü için Davutoğlu ile birlikte hareket etmediği öğrenildi.

Babacan ve Davutoğlu cephesinde Gül krizi!

Ali Babacan'ın ekibinde başlayan Abdullah Gül krizi, Ahmet Davutoğlu cephesine de sıçradı. Davutoğlu'nun yanında yer alan ve eski danışmanı olan Osman Sert, Babacan'ın kuracağı yeni partiyi hedef alarak Gül'e dikkat çeken bir göndermede bulundu.

MOSSAD’ın ‘Türkiye senaryosu’ gerçek mi oldu?

Abdullah Gül'e yakın yazar Fehmi Koru, yazısında İsrail istihbarat örgütü MOSSAD’a yakınlığıyla bilinen DebkaFile sitesindeki bir haritaya yer verdi.

Erdoğan’ın hedefi Abdullah Gül olacak

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yarın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün memleketi Kayseri'de olacak.

Ali Babacan sessizliğini bozdu! Abdullah Gül’ün konumu ne olacak?

Kurucusu olduğu AKP'den istifa ederek yeni parti kurma çalışmalarını hızlandıran Ali Babacan sessizliğini bozdu. Babacan, "2020’ye kalmadan partiyi kuracağız" diye konuştu.

Ali Babacan’ın partisinde kimler olacak?

Abdullah Gül'e yakınlığı ile bilinen gazeteci Fehmi Koru, Ali Babacan liderliğinde kurulacak yeni partiye dair değerlendirmelerde bulundu.

AKP’den Gül, Davutoğlu ve Babacan’a davet yok

AKP'nin kuruluş yıldönümü etkinliğine Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu davet edilmedi.

AKP, Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’nu engelledi

AKP'nin 18 yılının anlatıldığı sosyal medya paylaşımında eski Başbakan Davutoğlu'nun katıldığı 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 genel seçimleri ile 11'inci Cumhurbaşkanı Gül'ün Başbakanlığı yer almadı.