Haziran ayında Galatasaray'da yapılacak başkanlık seçimi öncesinde, mevcut Başkan Dursun Özbek'in aday olmayacağı sinyallerini vermesine rağmen, camia içinde adaylık konuşmaları hâlâ devam ediyor. Birçok kişi, Özbek ve yönetiminin projeleri tamamlama adına bir dönem daha görevlerine devam etmeleri gerektiğini düşünüyor.

Dursun Özbek dışında başka bir adayın çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu. Seçim kulisleri şimdiden ısınmaya başlarken, eski başkanlardan Adnan Polat da konuyla ilgili bir açıklama yaptı. 2008-2011 yılları arasında Galatasaray başkanlığı görevini yürüten Polat'a, haziran ayındaki seçimlerde başkan adayı olup olmayacağı soruldu.

Adnan Polat'ın Galatasaray başkan adaylığıyla ilgili düşüncesi şu şekilde: "Ben Galatasaray’da görevimi yaptım. Aday olmak gibi bir niyetim yok, ancak yardımcı olurum. Bence Dursun başkan bir dönem daha görevini sürdürmeli. Yarım kalan işleri tamamlamalı."

“Ben Galatasaray’da görevimi yaptım. Aday olmak gibi bir niyetim yok ama yardımcı olurum. Bence Dursun başkan bir dönem daha görevini sürdürmeli. Yarım kalan işleri tamamlamalı.”