Gündeş'in daha önceki evliliklerinden deneyimli olan şarkıcı, bu kez sade ve gizli bir törenle nikah masasına oturdu. Magazin dünyasını şaşırtan bu evlilik, Ebru Gündeş'in hayatında yeni bir sayfa açtı.

Tanışmaları 2023'ün son aylarına dayanan çiftin aşkı, hızla ilerleyerek evliliğe dönüştü. Özellikle Murat Özdemir'in romantik sürprizleri ve Ebru Gündeş'in kararlı duruşu, çiftin birbirlerine olan bağını daha da güçlendirdi.

Onur Akay'ın paylaştığı bilgilere göre, çift şu anda balayı için hazırlıklara başladı. Balayı rotası ise oldukça ilginç! Ebru Gündeş ve Murat Özdemir, Körfez Turu için planlar yapıyor. Dubai'den başlayarak, göz alıcı Körfez ülkelerini keşfedecek olan çiftin romantik yolculuğu, magazin basını tarafından da heyecanla bekleniyor.

Ebru Gündeş ve Murat Özdemir'in mutluluğu, magazin gündemine bomba gibi düşerken, çiftin birlikte geçirecekleri anların ne kadar renkli ve romantik olacağı merakla bekleniyor. Her adımıyla dikkat çeken bu çiftin, Körfez Turu'nda yaşayacakları maceralar ise şimdiden merak konusu oldu.