AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü'nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşması sosyal medyayı salladı.

Gazeteci Fatih Altaylı, gündem olan AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın, Instagram hesabından paylaştığı 'Monaco Yat Kulübü'nde ıstakoz' görseline ilişkin olarak, youtube hesabında yayınladığı videoda ''Monoco yat kulübü Avrupa'nın en zor girilmesi en zor yerlerinden birisi, buraya girmek için 100 metrelik yatın olması lazım veya çok eski köklü bir aileden olman lazım Ak Parti zengini oldum ben gireyim diyemezsin'' dedi.

Altaylı konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

''Şebnem Bursalı'nın Monaco'da gittiği yer, top of the top, cream de la creme, daha üstü yok. Monaco'da girilmeyecek yer neresi dersen orası kolay kolay giremezsin. Burada yemek yiyorlar, ye, herkes ıstakoz yiyebilir ama dünyanın en elit kulübünde ıstakoz yiyip, bunu da milletin açlıktan öldüğü ve daha yeni seçim kaybetmişsin haftasına bunu yaparsan eleştirilirsin Bu halktan kopukluk değil de ne.''