Programda enerjik ve samimi tavırlarıyla dikkat çeken Nevbahar Koç, sosyal sorumluluk projeleri ve yardım kampanyalarıyla da biliniyor.

Nevbahar Koç, 2005 yılında Ali Koç ile evlenmiş ve bu evlilikten iki çocuk sahibi olmuştur. Toplumsal konulara duyarlılığı ve yardımseverliği ile tanınan Nevbahar Koç, bu sefer farklı bir platformda gündeme geldi.

"Bir Fincan Kahve 40 Soru" adlı programın ilk konuğu olan Nevbahar Koç, yalısını program için açarak hem soruları cevapladı hem de izleyicilere evini gezdirdi. Ayrıca, Selamlique'den Türk kahvesi yapıp içmeyi de ihmal etmedi.

Nevbahar Koç'un videosunu paylaşan Caroline Koç, "Harika bir gün geçirdik. 'Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var' atasözünden esinlenerek oluşturulmuş '1 Fincan Kahve, 40 Soru' sohbetlerinin ilki. Teşekkürler" notunu düştü. Videoda Nevbahar Koç'a yalısını gezdirirken ve soruları sorarken sesiyle eşlik eden ünlü isim ise oyuncu Nejat İşler oldu.

Programda gündeme gelen sorulardan biri Nejat İşler'in, "Sen bir Türk kahvesi tiryakisi gibi duruyorsun. Nevbahar" sorusu oldu. Koç ise, "Günde iki üç tane Türk kahvesi içiyorum ve her gittiğim yere de götürüyorum" şeklinde cevapladı.

Diğer bir soruda ise Nejat İşler'in "Hangi ünlüyle kahve içmek istersin?" sorusuna Nevbahar Koç'un "Atatürk" yanıtı dikkat çekti.