Toplumsal Haber Merkezi

Kemerburgaz'daki 1 kişinin hayatını kaybettiği 4 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili korkunç detaylar ortaya çıktı.

Kaza, 1 Mart Cuma günü saat 20.00 sıralarında Kemerburgaz yolunda meydana gelmişti.

İddiaya göre, Sarıyer'den 3 ATV motoru ile geziye çıkan Oğuz Murat Acı (29), Tahsin Arslan (23), Süleyman Arslan (21), Hasan Topal (25), İbrahim Gümüş (27), motorlardan birinin arızalanması üzerine Kemerburgaz yolunda emniyet şeridinde durdu.

Evli ve 1 çocuk babası Oğuz Murat Acı, bir ATV motorunun ışıklarını yakarak önlem almaya çalıştı.

Diğerleriyse arızalanan motorla ilgilendi. O sırada lüks bir cip, emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle 5 kişi ormanlık alana savruldu. Cip sürücüsüyse kendi aracını bırakarak, arkadan gelen başka bir araca binerek olay yerinden kaçtı. Kaza sonrası ise çevredekilerin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Porsche

Evli ve bir çocuk babası Oğuz Murat Acı'nın öldüğü kazaya ünlü yazar Eylem Tok'un 16 yaşındaki T.C.'nin sebep olduğu ortaya çıktı. İddialara göre kaza sonrası kayıplara karışan T.C.'nin annesi Eylem Tok ile birlikte Mısır'a kaçtığı belirlendi. Havalimanındaki görüntüler ortaya çıkarken, konuyla ilgili Emniyet'ten açıklama geldi.

eylem tok timur

Kazanın yaşandığı akşam arkadan gelen annesinin aracıyla olay yerinden uzaklaştırılan T.C'nin daha sonra yine annesiyle birlikte Mısır'a uçtuğu belirlendi.

Anne-oğulun havalimanındaki görüntüleri ortaya çıkarken, bir hafta önce sergi açılışında konuşan Tok'un "Hayat basit aslında… Birbirimizin gölgesiyiz. İyiler ve kötüler var dünyada" dediği akıllara geldi.