Star TV ekranlarında yayımlanan Yalı Çapkını dizisinde yeni sezon hazırlıkları sürmeye devam ediyor. Dizi 36. bölümüyle sezon finali yapmış ve izleyenleri merakta bırakmıştı. Sezon finalinde yalının hizmetçisi Sultan ile Ferit'in ilişkisi açığa çıkmış ve yalıdaki herkesi şoke etmişti.

Edinilen son bilgilere göre, kadroda yer almayacak iki isim ortaya çıktı.

USTA OYUNCU AYRILACAK MI?
Geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını'nın Halis Ağa'sı Çetin Tekindor ile ilgili ayrılık haberleri gündeme gelmişti. Usta oyuncunun kadrodan ayrılacağı haberleri hız kazanırken, ekipten kimlerin ayrılacağı, kimlerin kalacağı netleşmeye başladı. 

Gazeteci Birsen Altuntaş, Tekindor'un ayrılık haberlerinin henüz netleşmediğini vurgulamıştı.

ABİ KARDEŞ VEDA EDECEK
Dizide Baran Bölükbaşı'nın canlandırdığı Tarık ile Saffet karakterini canlandıran Ediz Akşehir ailesiyle birlikte yeni sezonda olmayacak.

HALİS AĞA'NIN TORUNU GELİYOR
Diziye dahil olacak yeni karakterlerden birisi Halis Ağa'nın torunu olacak. Henüz ismi belli olmayan karakteri oynayacak kişinin Taro Tekin olacağı iddia edildi.

Altuntaş'ın haberine göre, Halis Ağa'nın kızı için ise kulislerde öne çıkan isim ünlü oyuncu Binnur Kaya oldu. Binnur Kaya'nın kadroya dahil olmasının reytinglere olumlu etki yapacağı düşünülüyor.