Ünlü sunucu ekranlara geri dönüyor

NTV'nin ünlü spikeri Simge Fıstıkoğlu, ekranlara geri döneceğini sosyal medya hesabından duyurdu. Fıstıkoğlu paylaşımında "Dönüyorum, şubatta görüşürüz" ifadelerini kullandı.

NTV’nin ünlü spikeri Simge Fıstıkoğlu, ekranlara geri döneceği müjdesini verdi. Fıstıkoğlu, sosyal medya hesabından “Dönüyorum, şubatta görüşürüz” paylaşımını yaptı. Fıstıkoğlu 4 Şubat’tan itibaren “Anlat Bana” programı ile ekranlarda olacak.

Simge Fıstıkoğlu iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Emir Tavukçuoğlu ile geçen nisan ayında dünya evine girmişti. Ünlü sunucu hamilelik dolayısıyla Temmuz ayı başlarında ekranlara uzun süreliğine veda etmişti.

EYLÜL AYINDA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMIŞTI

İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşayan çiftin eylül ayında oğulları dünyaya gelmiş ve güzel haberi Simge Fıstıkoğlu’nun kardeşi Sinem Fıstıkoğlu, “Dünyanın en iyi kardeşi şimdi anne oldu. Maşallah deyin kardeşime, İyi dilekleriniz, her şey için teşekkürler” diyerek Instagram hesabından duyurmuştu.

“BEN DE ÖZLEDİM, DÖNÜYORUM”

Kısa süre önce oğlunu kucağına alan ünlü sunucu ekrana geri dönüyor. Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Fıstıkoğlu, “Özlediniz biliyorum, ben de özledim az kaldı. Dönüyorum şubatta görüşürüz” mesajını paylaştı.