Dün akşam yayınlanan Survivor All Star bölümünde Hakan, Sercan, Poyraz ve Özgür arasında eleme heyecanı yaşandı. Düellonun sonunda yarışmaya veda eden isim Poyraz oldu. Poyraz'ın vedası herkesi şaşırttı ve gözyaşlarına boğuldu.

Survivor'ın en popüler isimlerinden biri olan Turabi, sosyal medyada aktif bir şekilde paylaşımlar yapıyor. Diğer yarışmacılarla yaşadığı polemikler ve paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor.

Son olarak adaya veda eden Poyraz hakkında bir paylaşım yapan Turabi, "Yiğit'e ve sevenlerine geçmiş olsun. Survivor için güzel bir renkti. Erken elenmesine gerçekten üzüldüm. Bir sonraki sezonda daha güçlü döneceğine eminim" dedi. Paylaşımında ayrıca yarışmada en tehlikeli olarak gördüğü üç yarışmacıyı da açıklayan Turabi, şunları ifade etti:

"Survivor'ın en tehlikeli üç yarışmacısı bana göre Berna, Hakan ve Sercan'dır. Düellolar Survivor'ın en tehlikeli ve gerçek oyunlarıdır ve bu üçlü sürekli oradalar, her seferinde daha da güçlenerek çıkıyorlar. Hiç oraya girmemiş birisinin bu üçlüyü yenmesi hiç kolay olmayacaktır, eğer adın Turabi, namın Turbo değilse..."

Ayrıca Acun Ilıcalı hakkında da açıklamalarda bulunan Turabi, "Bir gün geri döndüğümde tüm düellolara gire gire finale gideceğim ve o kupayı tüm düelloları kazanmış birisi olarak alacağım. Tabii bunun gerçekleşebilmesi için Sayın Acun Ilıcalı'nın engelimi kaldırıp, telefonlarıma bakması lazım. Ya çok meşgul o yüzden telefonlarımı açmıyor, ya da bana yanlış numara verdi" şeklinde konuştu.