Töre isyan etti: 9 aydır maaşımı alamadım

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

“9 aydır maaşımı alamadım. Ve yine tekrarlıyorum, affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım” diyen Töre, sosyal medya hesabı Twitter’dan bir programda kendisi hakkında söylenenlere cevap verdi:

Töre’nin açıklamaları şöyle:

”Programda benimle konuştuğunu söyleyen gazeteci beyefendi ile hiçbir şekilde bizzat konuşmadım; fakat program seyrinde konuşulan konuların ve sorulan soruların bizzat şahsıma yönelik olduğuna inandığım için cevap hakkımı kullanmak istiyorum.

Birincisi bu yarı dönemde kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden iki gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadığımı sizinle paylaşmıştım. İki gün içerisinde profesyonel bir transfer gerçekleştirmenin mümkün dahi olamayacağını tahmin edersiniz.

İkincisi, programda telaffuz ettiğiniz “maaşını verdiniz , neden affetmiyorsunuz?” konusuna gelince… 9 aydır maaşımı alamadım. Ve yine tekrarlıyorum affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım. Bu suçlamanın sadece arkasına saklanılacak bir algı yaratma çabası olduğu kanısındayım.

Hem maddi sıkıntılar var diyorsunuz hem para vereceksiniz hem de kiralık vermediniz bir de üstüne oynatmıyorsunuz! Belirsizliğinin muhatabı şahsım değildir.

Teşekkür ederim. Saygılarımla…”