Yeni Görevimiz Tehlike filmiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Tom Cruise, sık sık kariyerindeki başarısıyla gündeme gelse de özel hayatı da medyada büyük ilgi görüyor.

2005 yılında İtalya'daki görkemli bir şatoda meslektaşı Katie Holmes ile evlenen Cruise'un, bu evlilikten Suri adında bir kızı oldu. Ancak çiftin mutluluğu sadece beş buçuk yıl sürdü. Scientology tarikatına mensup olan Tom Cruise'un, eşini de tarikata dahil etmeye çalışması ancak Holmes'un bunu reddetmesi üzerine çift boşanma kararı aldı. Çiftin boşanması 2012'de resmileştiğinde, Suri sadece 5 yaşındaydı.

 MEDYANIN ODAĞINDA

Ayrılıktan sonra annesiyle yaşamaya başlayan Suri Cruise'un, 2013'ten beri babasıyla görüşmediği ve Tom Cruise'un yalnızca kızının masraflarını karşıladığı biliniyor.

Ünlü ebeveynleri nedeniyle medyanın ilgisini çeken Suri, Hollywood'dan uzak durmaya çalışsa da gündemde kalmayı başarıyor. Babasıyla hemen hemen hiç görüşmediği bilinen Suri, artık üniversiteye başlıyor. 18 yaşındaki Suri Cruise'un, Pensilvanya'daki Carnegie Mellon Üniversitesi'nde eğitim göreceği ortaya çıktı. Geçtiğimiz Nisan ayında 18 yaşına giren Suri, bir sosyal medya kullanıcısının videosunda ortaya çıkmıştı.

Daily Mail'e göre, genç Cruise moda dünyasında yer almak istiyor.